AFK LoKo Chomutov - FK Klášterec   5 : 4

27.04.2013, 11:00, Klášterec

Předehrávku 20. kola ( řádně se kolo hraje 2.6.2013 – naše mužstvo je však na turnaji Slavnosti fotbalu v Teplicích) odehráváme na hřišti v Klášterci. Do druhého utkání nastupují stejný borci Loko Chomutov, akorát v brance se představuje L.Kroka, do hry jde  K.Haldovský, J.Rada, T.Hennrich, D.Šourek, J.Kolbl, A.Martin, V.Caklova a P. Trojan.

Druhý zápas pro nás nezačíná tak, jak bychom si představovaly a po čtyřech minutách prohráváme 0:2. Asi po 3 minutách se ujímá míče J.Haldovský, vede balon po lajně a z rohu přihrává míč před bránu soupeře a tam doráží míč do brány P.Trojan. Vyrovnávací branku na 2:2 střílí V.Caklová. V. poločase se míče ujímá J.Kolbl a střílí třetí gól Chomutova. Na 4:2 zvyšuje Saša Kalčev. Po 2.minutách píská rozhodčí za ruku mimo brankoviště penaltu a Klášterec snižuje na 4:3. Po rozehrávce střílí gól na 5:3 V.Caklová. Do konce zápasu zbývají 2 minuty a nejlepší hráč Klášterce snižuje na konečných 5:4 pro Chomutov.

Branky: Caklová 2, Trojan, Kalčev, Kolbl

Trenér K. Haldovský: I druhé utkání bylo z naší strany povedené. Chtěl bych všechny hráče moc pochválit za snahu, i když prohrávaly tak to nevzdaly a vítězství si určitě všichni zasloužily.