AFK LoKo Chomutov - FK Tatran Kadaň   13 : 1

05.05.2013, 10:00, U polikliniky

Dalším soupeřem v okresním přeboru je nám mladé mužstvo FK Kadaň ( převážně hráči roč. 2006 ) .  K utkání jsou nominováni : v brance M.Jeníček, ve hře D.Šourek, A.Martin, Š. Rusín, V.Caklová, kapitán T.Hennrich, P.Trojan, S.Kalčev,

Již od úvodu je k vidění značný rozdíl. Proti našemu mužstvu hrají šikovný kluci z Kadaně, roč. 2006. Od úvodu soupeře válcujeme, za stavu 5:0 po domluvě s trenéry Kadaně hrajeme o třech hráčích + brankář. Od této doby to začíná být zajímavé a kluci najednou musí více bojovat o každý míč. Hráči Kadaně jsou šikovní a několikrát předvedli pěkné kombinace, přesto naše branka jim je zakletá. Na konci prvního poločasu střílí první gól a radost z něho mají velikou a tak to má být.  Přesto fyzickými parametry soupeře v druhém poločase přehrajeme. Z chutí si všichni zahrají a zastřílí.

Branky: Martin 3, Caklová 3, Rusín 2, Trojan 2, Jeníček, Kroka, Šourek

Hodnocení trenéra M.Nezbeda: Výsledek dneska nebyl vůbec, ale vůbec důležitý. Kluci si s radostí zahráli a doufám, že si vyzkoušeli všechny fotbalové dovednosti, které se učíme na tréninkách. Musím všechny pochválit, snažili se. V brance mne přesvědčil M.Jeníček a v dalších zápasech dostane určitě příležitost. Příští týden v neděli máme silné Ervěnice .