FK Klášterec - AFK LoKo Chomutov   4 : 5

27.04.2013, 10:00, Klášterec

K dalšímu utkání okresního přeboru odjíždíme do Klášterce. Všichni doufáme, že naši kluci předvedou dobrý výkon a navážou na výkon proti Baníku Březenecká. K utkání odjíždí tito hráči : v brance K.Haldovský, J.Rada, T.Hennrich, D.Šourek, J.Kolbl, A.Martin, L.Kroka, V.Caklova a P. Trojan.

Zápas je od začátku vyrovnaný. Ve 3.minutě zakládá útok kapitán mužstva Jan Kolbl a po sólu přes celé hřiště dává první gól. 2 minutu na to dává gól opět Jan Kolbl. Další minutu dává už na 3:0 gól L.Kroka. Pak se hra otočí a Klášterec během 8 minut srovnává na 3:3 a dvě minuty na to se ujímá dokonce vedení 4:3. V druhém poločase jsme aktivnější, míče se ujímá Věrka Caklová a srovnává na 4:4. Minutu před koncem po přihrávce L.Kroky dává rozhodují gól na 4:5 pro Chomutov V.Caklová. Po vyrovnaném zápasu si hráči Chomutova  s chutí zakřičí vítězný pokřik.

Branky: Kolbl 2, Caklová 2, Kroka

Trenér K. Haldovský: Výsledkově i herně jsme utkání zvládly. Soupeř byl nám vyrovnaný a o výsledek jsme musely těžce bojovat. V utkání bylo k vidění, dobré fotbalové momenty, některé věci se klukům však nepovedli.  Musíme na tréninkách takové věci odstranit.