AFK LoKo Chomutov - Baník Březenecká   13 : 7 (6 : 2)

25.04.2013, 17:00, Spořice

V dohrávce okresního přeboru hrajeme proti mladému  mužstvo Baníku Březenecká. Do zápasu nastupuje : v brance L.Kroka , D. Šourek , ve hře J.Rada, T.Hennrich, O. Valta, Š.Rusín, V.Caklova, S. Kalčev. Utkání rozhoduje trenér Chomutova M. Nezbeda.

Do utkání vstupujeme lépe, po chybách soupeřem v rozehrávce získáváme míč a po akci na pravé straně a střely O. Valty vedeme 1:0. Ihned po rozehrání opět v skrumáži získáváme míč a po několika zaváhání obrany Březenecké dopravujeme míč do branky. V 8 min. po chybě brankáře, který dlouho váhá s rozehrávkou  získáváme míč a snadno zvyšujeme na 3:0. Autorem branky je opět O. Valta. Pak se prosazují také hráči Březenecké, když střelou k levé tyčce snižují na 1:3. Ani tato nešťastná branka nás nepoložila a po akci O. Valty a střely S. Kalčeva zvyšujeme na 4:1. Do konce poločasu střílíme ještě dvě branky, pokaždé po zisku míče na polovině Březenecké a rychlého zakončení. Těsně před poločasem obdržíme branku, když po pěkné rychlé akci sníží hostující Husa.

Druhý poločas začíná opět velice dobře, kdy v rozmezí 3 min. střílíme dvě branky ( Hennrich a Caklová). Pak však zbytečně polevíme a dovolíme snížit na 8:3. Vždy branky pramení z chyb a špatné rozehrávky.  Až v 11 min. se chomutovské hráči radují z branky, když samostatně se probije před branku S. Kalčev a střílí podél brankaře k tyčce. Další branku přidáváme po samostatné akci o. Valty podél levé čáry, střelu sice brankář hostí chytí, na dorážku nedokáže reagovat. Jedenáctý gól střílí L.Kroka, který se prosazuje střelu z dálky, na kterou brankář nedokáže reagovat. Další branku střílíme po chybě brankáře, prosazuje se opět Saša Kalčev. Slabší chvíle přijdou i na naší obranu, když nejdříve odevzdáme míč soupeři před brankou a následně si srážíme míč do vlastní branky. Poslední branku, v závěru střílí J. rada. Vyhráváme celkově 13:7.

Branky: Valta 4, Kalčev 3, Caklová 2, Kroka 2, Hennrich, Rada

Hodnocení trenéra M.Nezbeda: Těžko se utkání hodnotí, když hrajeme proti mladému mužstvu z Březenecké ( většina roč. 2006) . V utkání bylo několik pěkných momentů, naopak i špatné věci, zejména hra většiny hráčů na míč, slabá rozehrávka. Doufám, že nedostatky odstraníme na tréninkách. Další utkání hrajeme v Klášterci.